Grupy

Nasze przedszkolaki to dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Każda z grup prowadzona jest przez co najmniej dwóch wykwalifikowanych nauczycieli: nauczyciela wychowawcę i asystenta nauczyciela.

Godziny otwarcia

Rozumiemy codzienne problemy rodziców, starających się pogodzić wychowanie dzieci, pracę i życie codzienne. Dlatego przedszkole otwarte jest codziennie od godz 7.00-17.00, a jeżeli zaistnieje taka konieczność, nawet dłużej. Pracujemy przez cały rok kalendarzowy – także w wakacje i ferie zimowe.

Kadra i specjaliści

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy z zaangażowaniem i właściwym podejściem zajmują się dziećmi. Współpracujący z nami specjaliści to: logopeda, psycholog, dietetyk i położna wspólnie z naszą kadrą czuwają nad zdrowym i harmonijnym rozwojem dzieci.

Posiłki

Proponujemy dzieciom smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki. Dbamy o to, aby każde otrzymało porcję odpowiadającą jego dziennemu zapotrzebowaniu. Dzieci cierpiące na alergie pokarmowe mają przygotowane posiłki w zależności od ich diety. Dzieci są zachęcane do próbowania potraw, ale wychowawca nie zmusza dzieci do jedzenia, zawsze
jednak służy im pomocą. Wspólne spożywanie posiłków jest okazją do poznawania różnorodnych dań, jak również okazją do ćwiczeń dotyczących zachowania się przy stole: używania serwetek, posługiwania się sztućcami. U nas maluchy nie tylko jedzą smacznie, ale również nabywają maniery Savoir-vivre.

Rozkład posiłków:

• śniadanie 9.00-9.15